top of page
Vyhledat
  • Slavia KIDS

ŠKOLIČKA SLAVIA KIDS ODEHRÁLA SVÁ HISTORICKY PRVNÍ UTKÁNÍ FORMÁTU 3+0 ⭐️❤️🤍⚽️🥅🏃‍♂️🏃‍♀️🤸🥇

ŠKOLIČKA SLAVIA KIDS ODEHRÁLA SVÁ HISTORICKY PRVNÍ UTKÁNÍ FORMÁTU 3+0 PROTI ŠKOLIČCE FC HRADEC KRÁLOVÉ

Areál v Orlické kotlině zažil historicky první utkání naší školičky SLAVIA KIDS, a to hned na 4 hřištích, kde se děti ročníků 2015 a 2016 utkaly ve formátu 3+0 na 4 branky se stejně starými dětmi ze školičky FC Hradec Králové. Během všech utkání padla více než stovka branek, velmi se činili střelci obou týmů. V okolí hřiště fandily desítky rodičů a bylo i krásné počasí, celkově se tak jednalo o velmi povedené fotbalové odpoledne, ke kterému přispěli všichni zúčastnění z řad dětí, trenérů i rodičů.

Do naší školičky nadále zveme rodiče a jejich děti ročníků narození 2014 - 2018. Stačí kontaktovat naše trenéry a dohodnout si s nimi návštěvu a vyzkoušení tréninků, na kterých zažijí pozitivní sportovní emoce a spoustu příjemných chvil v kolektivu svých vrstevníků, no a třeba si brzy také zahrají svůj první zápas a vstřelí svůj první gól.


Budeme se na Vás těšit na hřišti, trenéři FC Slavia Hradec Králové!61 zobrazení0 komentářů

Yorumlar


bottom of page