top of page
Vyhledat
  • lemo11

TÝM U7 NAŠÍ ŠKOLIČKY SLAVIA KIDS ODEHRÁL DALŠÍ OKRESNÍ TURNAJ MINIPŘÍPRAVEK

KLUCI NÁM ZASE DĚLALI VELKOU RADOST ⭐️❤️🤍⚽️🥅🏃‍♂️🏃‍♀️🤸💪

Dalším turnajem 4+1 pro ročníky 2016 a mladší pokračoval seriál turnajů, který organizuje Okresní fotbalový svaz Hradec Králové. Naše děti ze Slavia KIDS se tentokrát představily na hřišti v Malšově Lhotě pro domácímu týmu a týmu Stěžer.

Naši kluci opět dělali trenérům velkou radost hlavně svojí chutí do hry, ale i krásnými kličkami a spoustou gólů, kterých nakonec během dvou zápasů po 30 minutách nastříleli 30💪 Další děti si tento formát vyzkoušely poprvé, všichni dali alespoň gól, většina si vyzkoušela i jaké je to být brankář, celkově to bylo bezvadné a povedené sportovní odpoledne 🤩


V případě zájmu vyzkoušet si náš trénink školičky SLAVIA KIDS kontaktujte trenéry (viz níže) a pomozte svým dětem objevit lásku ke sportu a pohybu!
12 zobrazení0 komentářů

Opmerkingen


bottom of page