top of page
Vyhledat
  • lemo11

TÝMY NAŠÍ ŠKOLIČKY SLAVIA KIDS ZAČALY OKRESNÍ TURNAJE MINIPŘÍPRAVEK

150 NASTŘÍLENÝCH BRANEK, Z NICHŽ NĚKOLIK PRVNÍCH V ŽIVOTĚ ⭐️❤️🤍⚽️🥅🏃‍♂️🏃‍♀️🤸💪

Okresní fotbalový svaz Hradec Králové spustil seriál turnajů pro minipřípravky ročníků 2016 a mladších ve formátech 4+1 a 3+0. Náš klub přihlásil jeden tým do turnaje 4+1 a vždy 3-4 týmy do turnajů 3+0.

Sedm dětí naší školičky se představilo v Předměřicích na turnaji 4+1 proti domácímu týmu a RMSK Cidlina, šest kluků a jedna dívka hráli s ohromnou chutí a zaujetím a během dvou zápasů po 30 minutách nastříleli neuvěřitelných 62 branek 💪

Dalších 16 dětí ročníků 2016 a 2017 se představilo na souběžně hraném turnaji 3+0 v Malšově Lhotě, kde se s našimi 3 týmy představily ještě 2 týmy domácích a jeden tým Skřivan. I tady naše děti rozdávaly spoustu fotbalové radosti, každý si v pěti zápasech zahrál téměř hodinu herního času, skoro všichni vstřelili alespoň jeden gól z našich celkových 86, někteří dokonce svůj první v životě 🤩

V případě zájmu vyzkoušet si náš trénink školičky SLAVIA KIDS kontaktujte trenéry (viz níže) a pomozte svým dětem objevit lásku ke sportu a pohybu!
9 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page